180830 mip 0Міністерство інформаційної політики готує до презентації проект, який має розвінчати усі фейки та міфи, які протягом минулих п’яти років тиражували російські пропагандисти щодо України.

 

 

Про це заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін сказав під час лекції слухачам міжнародної літньої школи Resilience League Summer School, передає Укрінформ з посиланням на прес-службу МІП.

 

«Міністерство інформаційної політики наразі готує до презентації проект, який має розвінчати усі фейки та міфи, які протягом минулих п’яти років тиражували російські пропагандисти про Україну. Це допоможе надалі активніше і більш точно протидіяти російській інформаційній загрозі», – сказав Золотухін.

 

Новина по темі: ІНТЕРНЕТ-УТОПІЯ «СФЕРА»: ЯК У РФ СТВОРЮЮТЬ ЗАМІННИК «ГЛОБАЛЬНОГО ПАВУТИННЯ»

 

Зазначається, що виступ урядовця стосувався небезпечних глобальних трендів у кампаніях ворожої дезінформації. «Найважливіше – це не просто займати оборонну позицію та реагувати на дезінформаційні атаки, гасити пожежі. Нині важливо діяти і комунікувати проактивно, просуваючи свій наратив, для протидії відповідним загрозам», – наголосив він.

 

180830 mip 1

 

Resilience League Summer School – міжнародний форум молодих професіоналів, які цікавляться питаннями інформаційної та комунікаційної безпеки. Провідні фахівці й визнані експерти з України та країн Балтії розглядають ключові тенденції інформаційних загроз, які існують, та діляться власним досвідом з протидії ворожим маніпуляціям.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues