180830 odes 0У рамках розпочатого кримінального провадження співробітники Служби безпеки України блокували на Одещині постачання до країни-агресора продукції військового призначення.

 

 

Оперативники спецслужби встановили, що приватний підприємець налагодив випуск обладнання, яке використовується ракетними військами та військово-космічними силами збройних сил РФ.

 

180830 odes 1

 

Постачання до Росії здійснювалося під виглядом цивільної продукції, без відповідних дозволів Державної служби експортного контролю України.

 

180830 odes 2

 

Відправлення надходили на адресу фірм, зареєстрованих в країні-агресорі, потім обладнання передавалося підприємствам військово-промислового комплексу РФ.

 

180830 odes 3

 

Співробітники СБ України затримали вантаж з військовою продукцією, запланований до експорту в РФ.

 

180830 odes 4

 

Під час обшуків на підприємстві правоохоронці виявили документацію, яка підтверджує протиправні оборудки з країною-агресором. Тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 111 та ст. 333 Кримінального кодексу України. 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues