180829 arta 0На Рівненському загальновійськовому полігоні розпочалися тактичні тренування з підрозділами окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід».

 

 

В рамках удосконалення навиків та вмінь військовослужбовців всіх категорій, зокрема воїнів-резервістів, програмою польового вишколу передбачено відпрацювання нормативів із розгортання артилерійського озброєння з похідного в бойове положення, споряджання гармат боєприпасами, швидкої зміни позицій після виконання навчально-бойових завдань.

 

180829 arta 1

 

180829 arta 2

 

180829 arta 3

 

Особлива увага під час польового виходу артилеристів, який триватиме упродовж двох тижнів, приділятиметься заходам маскування позицій в умовах застосування «ворогом» безпілотних літальних апаратів, а також протидії диверсійно-розвідувальним групам противника.

 

180829 arta 4

 

180829 arta 5

 

Новина по темі: НА ХЕРСОНЩИНІ ПРОЙШЛИ АРТИЛЕРІЙСЬКІ СТРІЛЬБИ. ВІДЕО

 

180829 arta 6

 

Зі слів керівників занять, за результатами практичних дій військовослужбовців кожен артилерійський підрозділ оцінюватиметься за напрямками відповідно до схеми тактичного вишколу.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues