180829 ngu 1Прес-служба Національної гвардії України опублікувала інфографіку своїх досягнень та результатів, за підсумками перших трьох місяців участі в операції Об’єднаних сил, що проводиться на сході нашої країни.

 

 

 

Як повідомляється НГУ, відповідно до визначених законодавством завдань, гвардійці щоденно служать на Донбасі. Серед основних їх обов’язків - несення служби на стаціонарних та мобільних блокпостах, охорона громадського порядку в населених пунктах, охорона взводних опорних пунктів, особливо важливих державних об’єктів, судових установ та судових приміщень, конвоювання підсудних.

 

Новина по темі: ПІДРОЗДІЛИ НГУ ОТРИМАЛИ НОВУ КОМАНДНО-ШТАБНУ МАШИНУ НА БАЗІ БРОНЕАВТОМОБІЛЯ “КОЗАК-2”

 

За минулий час було досягнуто таких результатів:

 

479 582 транспортних засобів та 810 256 осіб було перевірено гвардійцями на рухомих та стаціонарних блокпостах. У результаті військовими Нацгвардії було затримано 244 громадянина, 163 з яких – за підозрою у скоєнні злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України. Така чимала кількість затримань була зумовлена введенням в роботу мобільних блокпостів.

 

180829 ngu 0

 

Також, під час несення служби нацгвардійцями на блокпостах у різних районах проведення операції було вилучено 102 боєприпаси різного калібру, 1,5 кілограма тротилу та 2 кілограми пороху, близько 40 грамів речовини, схожої на наркотичну, 900кілограмів чорних та 15 кольорових металів.

 

180829 ngu 4

 

Майже 1000 осіб спецконтингенту було доставлено до судів особовим складом 170 судових варт. Крім цього, гвардійці забезпечили щоденну охорону 5 судових установ у Донецькій та Луганській Областях.

 

180829 ngu 3

 

Близько 400 громадян було затримано у ході проведення комплексно-оперативного відпрацювання населених пунктів Донеччини та Луганщини гвардійцями спільно з представниками інших військових та правоохоронних формувань зі складу Об’єднаних сил. 17 з цих осіб гвардійці затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ККУ.

 

180829 ngu 2

 

«Військові Національної гвардії України зі складу Об’єднаних сил продовжують виконувати покладені на них завдання з ізоляції визначених районів, протидії контрабанді та збереження державного суверенітету та цілісності нашої Батьківщини» - наголошують у повідомленні прес-служби НГУ.

 

180829 ngu 6

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues