180829 awstralya 0Український транспортний літак Антонов Ан-124 (UR-82009) сьогодні, 29 серпня, привіз в австралійську Аделаїду нові німецькі військові бронемашини Rheinmetall Lynx KF41 та Rheinmetall Boxer на замовлення Збройних сил Австралії.

 

 

 

Нагадаємо, що 17 серпня 2018 року уряд Австралії підписав контракт вартістю 2,1 млрд євро з німецької групою Rheinmetall на постачання для австралійської армії 211 бойових розвідувальних машин Boxer CRV (Combat Reconnaissance Vehicle) з колісною формулою 8х8.

 

Новина по темі: ЛІТАК АН−124−100 «РУСЛАН» ЗДІЙСНИВ НАВКОЛОСВІТНЮ ПОДОРОЖ

 

Представлена Rheinmetall броньована машина Boxer CRV 14 березня 2018 року оголошено переможцем в тендері армії Австралії за програмою LAND 400 Phase 2 (Mounted Combat Reconnaissance Сapability). Перші 20 машин Boxer CRV будуть виготовлені Rheinmetall і поставлені з Німеччини в 2019 році, інші машини буде зібрано з 2021 по 2026 роки на створеному в Австралії підприємстві Military Vehicle Centre of Excellence (MILVEHCOE) в Брісбені (штат Квінсленд), яке також виступатиме центром з інтеграції, обслуговування і ремонту даних машин.

 

180829 awstralya 2

Rheinmetall Boxer CRV доставлений українським транспортним літаком Ан-124 в Австралію © Bradley Hogg

 

Обрана в результаті Австралією машина Boxer CRV (Combat Reconnaissance Vehicle), що є модифікацією відомого німецького бронетранспортера Artec Boxer, має повну бойову масу 38,5 тонн, і в лінійному варіанті оснащена двомісною вежею Rheinmetall LANCE з 30-мм автоматичною гарматою Mauser / Rheinmetall MK30- 2 / ABM з програмованими пострілами. З 211 законтрактованих Австралією машин вежу LANCE з 30-мм гарматою отримають 133 машини.

 

180829 awstralya 4

Обрана в тендері австралійської армії за програмою LAND 400 Phase 2 броньована розвідувальна машина Rheinmetall Boxer CRV, оснащена двомісною баштою Rheinmetall LANCE з 30-мм автоматичною гарматою Mauser / Rheinmetall MK30-2 / ABM (с) twitter.com/DefenceIndQld

 

Австралійські машини Boxer CRV в лінійному варіанті з баштою LANCE з 30-мм гарматою повинні бути також оснащені ПТРК на змонтованій на башті двозарядний пусковій установці. Вибір типу якого був нещодавно зроблений на користь ізраїльського комплексу Rafael Spike LR2.

 

180829 awstralya 5

Ракета протитанкового ракетного комплексу Rafael Spike LR2 (с) Rafael

 

Spike LR2 є модифікованою версією ракет серії Spike LR. Ракета LR2 масою 12,7 кг має модифіковану двоканальну головку самонаведення (тепловізійного типу IIR з неохолоджуваною матрицею і телевізійну кольорову високої чіткості) і додаткове волоконно-оптичне командне наведення (опціонально можливе використання радіокомандного наведення). У ракеті також є блок інерціального наведення для підвищення точності виведення в район цілі. Максимальна дальність стрільби з наземної ПУ становить 5,5 км. Бойова частина має програмовані режими підриву для ураження різних типів цілей.

 

Рекламне відео компанії Rafael про ПТРК Spike LR2

 

Збірка ПТРК Spike LR2 для австралійських машин Boxer CRV буде здійснюватися в Австралії на створеному ізраїльської Rafael і австралійською компанією Varley Group спільному підприємстві Varley Rafael Australia (VRA), про формування якого також було оголошено 22 серпня. Передбачається, що на даному СП буде створено 70 робочих місць. Також дане СП виступить збирачем і інтегратором комплексів активного захисту Rafael Trophy в разі їх вибору для австралійських машин Boxer CRV.

 

Новина по темі: АВСТРАЛІЯ ТА БРИТАНІЯ ПРОДАВАТИМУТЬ ЗБРОЮ САУДІВСЬКІЙ АРАВІЇ В ОБМІН НА РОЗВІДДАНІ

У свою чергу, Rheinmetall Lynx - це створена компанією в ініціативному порядку нова гусенична БМП. Однією з головних цілей розробки Lynx є пропозиція її в тендері австралійської армії на нову БМП за програмою Land 400 Phase 3. На презентації на Eurosatory 2016 (де БМП вперше показали) БМП Lynx була представлена в "австралійської" камуфляжним забарвленням.

 

180829 awstralya 1

Rheinmetall Lynx KF41 доставлений українським транспортним літаком Ан-124 в Австралію © Bradley Hogg


На ринку Lynx повинна виступати як конкурент БМП Puma, яка була розроблена консорціумом Rheinmetall і Krauss-Maffеi Wegman (KMW).

 

Новина по темі: «РИСЬ» - НОВА НІМЕЦЬКА БМП


БМП Lynx розроблена в двох основних варіантах - KF31 і KF41. Продемонстрований на Eurosatory 2016 прототип виконаний у варіанті KF31 місткістю три члени екіпажу і шість чоловік десанту. Повна бойова вага цього варіанту 38 тонн.

 

180829 awstralya 3

Представлений на виставці Eurosatory 2016 перший зразок нової гусеничної бойової машини піхоти Rheinmetall Lynx у виконанні KF31 (c) Noam Eshel / Defense-Update


Варіант KF41 буде вміщуватиме вісім чоловік десанту і мати повну бойову масу 44 тонни. Обидва варіанти оснащуються дизельними двигунами Liebherr (потужністю, відповідно, 563 КВт і 800 КВт) і автоматичною трансмісією Allison. Максимальна швидкість по шосе 65-70 км / ч. На основі обох варіантів шасі передбачається створення широкої гами машин спеціального призначення.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues