180829 artem 1Вже у наступному році об'єми серійного виробництва великокаліберних снарядів на київському ДАХК «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром», збільшаться з 18 до 360 тисяч на рік.

 

 

 

Про це, як повідомляє Defense Express, заявив президент ДАХК «Артем» – Антон Карпенко в ефірі програмі «ІнфоВечір» на 5 каналі.

 

«Те виробництво яке запущено зараз – це серійне виробництво. Це близько 18 тисяч снарядів на рік. Але у найближчій рік ми розширюємо потужності до 360 тисяч», – сказав голова підприємства.


«360 тисяч в рік перевищує потреби Міністерства Оборони», - підкреслив він.

 

Новина по темі: ВИРОБНИЦТВО ВЕЛИКОКАЛІБЕРНИХ СНАРЯДІВ НА ДАХК "АРТЕМ": ВИСОКОТОЧНА ОБРОБКА ТА БАГАТОСТУПЕНЕВИЙ КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ. ВІДЕО

 

Також Антон Карпенко повідомив, що створена на ДАХК «Артем» сучасна лінія виробництва снарядів, здатна в мінімально короткі терміни бути адаптована під серійне виробництво будь яких інших типів снарядів (від 100 до 155 мм). До того ж, дослідні зразки цих боєприпасів вже створені й незабаром очікується, що вони пройдуть всі необхідні випробування та будуть готові для виготовлення на підприємстві.

 

180829 artem 0

 

Нагадаємо, що 20 серпня був закінчений завершальний етап випробувань 152-мм снарядів для гармати «Гіацинт». Він пройшов на військовому полігоні у чернігівській області. Під час нього було здійснені постріли на максимальну дальність, які довели відповідність снаряду всім вимогам. А за результатами всіх випробувань, які стартували ще на початку цього року, було прийнято рішення щодо постачання нових снарядів до українського війська.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues