180827 zorya 0На Державному підприємстві «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» - «Машпроект», що входить до складу концерну «Укроборонпром», сьогодні, 27 серпня, провели успішні тестові випробування нової турбіни потужністю 32 МВт.

 

 

 

На випробуваннях, що відбулися на миколаївському заводі, були присутні керівництво «Укроборонпрому», нафтогазового сектору та особисто президент України Петро Порошенко.

 

Новина по темі: ІНДІЙСЬКА КОМПАНІЯ BHEL ТА «ЗОРЯ»-«МАШПРОЕКТ» СТВОРЯТЬ СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО З РЕМОНТУ ТУРБІН


«Я можу перейти до другого свята, яке ми відзначаємо саме сьогодні. Сьогодні відбулись тестові випробування нового агрегата, нової турбіни на 32 МВт, яка не має аналогів у світі», - заявив Глава Держави.

 

180827 zorya 1


Президент подякував колектив підприємства за їх роботу, а також підкреслив, що не дивлячись на протидію Росії, вітчизняні машинобудівники продовжують свій розвиток та роботу. Зокрема, для підтримки ДП НВГК «Зоря» - «Машпроект», замовлення на продукцію заводу дали українські підприємства нафтогазової галузі.


За словами президента, першими контракти уклали НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз». На цей час їх обсяг складає 360 млн гривень. В наступні 2-3 роки він зросте до 2,5 млрд грн.

 

Новина по темі: ДП «НВКГ «ЗОРЯ» - «МАШПРОЕКТ» УКЛАЛО КОНТРАКТІВ НА 143 МЛН ГРИВЕНЬ


«Уже більш як 300 мільйонів, а з монтажем, мені здається - 360 млн грн, - це перші контракти, які надійшли на «Зорю». Але це лише початок. Розраховуємо, що за 2-3 роки обсяг замовлень сягне більше 2,5 млрд грн. Це – кошти українського замовника, який фінансує українського виробника», - повідомив президент.

 

Нагадаємо ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» є провідним розробником та виробником різноманітних газотурбінних двигунів та установок. Продукція підприємства може використовуватися у гражданському секторі, а також у військовій сфері. Зокрема, саме «Зоря» займається будівництвом турбін для великих військових кораблів.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues