180827 korsar 0Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до державного концерну «Укроборонпром», виконало показові вогневі випробування легкого ракетного комплексу «Корсар» в інтересах іноземного замовника.

 

 

 

Відео з запусками українських ракет, а також з успішним враженням різних цілей, на різних відстанях, було викладено на офіційному YouTube каналі КБ «Луч».

 

Новина по темі: ВІЙСЬКОВІ У КИЄВІ ОТРИМАЛИ ВЕЛИКУ ПАРТІЮ СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ ПТРК «СТУГНА-П» ТА «КОРСАР» 

 

Яка країна є можливим покупцем вітчизняного ПТРК не повідомляється. Раніше, в травні цього року, глава «Укроборонпрому» Павло Букін повідомив, що Україна планує частково «відвоювати» у РФ її традиційні ринки постачання озброєнь.

  

«Ми плануємо укладати договори із заміщення продукції РФ. Є ринки, де Росія мала велику перевагу, але через санкції робота з нею ускладнена. І ці процеси відіграють нам на руку. Якщо говорити про яскравих прикладах, то наш «Скіф» цілком може замінити російський «Корнет». Є й інші розробки» - зазначив Букін. 

 

 

За словами глави українського концерну, щоб налагодити постачання вітчизняної зброї в країни, які раніше співпрацювали з Росією, ведуться інтенсивні переговори.

 

«Ми проводимо маркетинговий аналіз. На основі маркетингової сітки, яка є в уповноважених спецекспортерів, робимо пропозицію та ведемо переговори. Інтеграція нашої продукції в оборонний іноземний комплекс - це завжди діалог. Потрібно показати не тільки цінові переваги, але і тактико-технічні, проводити живі демонстрації. Ми про це не говорили, але на Близькому Сході вже проведено кілька таких презентацій. В тому числі й продукції КБ «Луч», - розповів Букін.

 

Новина по темі: ВІЙСЬКОВІ ВИПРОБУВАЛИ НОВІ ПТРК «СТУГНА» І «КОРСАР»: ОПУБЛІКОВАНО ВІДЕО

 

Варто відзначити, що ця заява прозвучала після того, як була опублікована інформація про випробування модернізованого ПТРК «Скіф» в інтересах іноземного замовника. Зокрема, в покращеному комплексі допрацювали можливість його використання на піщаних ґрунтах.

 

180827 korsar 1

 

Нагадаємо, ПТРК «Корсар» був прийнятий на озброєння у 2017 році. Він призначений для ураження різноманітних броньованих цілей, довготривалих вогневих точок та вертольотів. Комплекс дозволяє вести вогонь як зі станка, так і з бруствера на дальність до 2,5 км.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues