180823 bpla 0В останні роки, під час проведення військових парадів у різних країнах світу, з'явилася тенденція до демонстрації різних типів безпілотних апаратів, що стоять на озброєнні в арміях цих держав. Показати деякі з моделей БПЛА, яки експлуатуються в ЗСУ, вирішили й на українському параді.

 

 

 

З майже десятка різних систем, які прийняті на дослідну експлуатацію в українському війську, для параду були відібрані три - БпАК «Лелека-100», БпАК А1-СМ «Фурія» та БпАК PD-1. Всі вони були розроблені та виготовлені на вітчизняних підприємствах. Також загальним у даних безпілотників є те, що вони виконують розвідувальні функції та є машинами легкого класу.

 

Новина по темі: ПІВТОРА ДЕСЯТКА БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ “ФУРІЯ” ЦЬОГОРІЧ ОТРИМАЛИ МОУ ТА СБУ

 

Найбільшу відомість має А1-СМ «Фурія», яку розробили в компанії НПП «Атлон Авіа» на початку 2014 року. Презентація цього БПЛА відбулася 21 січня 2015 року. А вже через півроку нові безпілотні літальні апарати «Фурія» офіційно прийняті на озброєння Нацгвардією. Комплекс одним з перших почали експлуатувати в зоні АТО. Крім того, він є одним наймасовіших вітчизняних БПЛА - відомо, що з моменту його появи силовикам було поставлено понад 40 «Фурій».

 

180823 bpla 1

 

Безпілотник постійно модернізується. Нинішній комплекс містить три БПЛА, кілька змінних голівок із тепловізійними та звичайними камерами, наземну станцію керування й обробки інформації, антени та додаткове обладнання. Завдяки моніторам оператор може стежити за геоінформаційною системою з прив'язкою координат і GPS-позицій літака. Другий монітор призначений для ведення спостереження через оптичну камеру. Зображення передається в режимі реального часу.

 

Новина по темі: "МАЙЖЕ БЕЗШУМНИЙ І НЕВЛОВИМИЙ ДЛЯ РАДАРІВ": ЗСУ ПРОВЕЛИ ВИПРОБУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО БЕЗПІЛОТНИКА "ЛЕЛЕКА-100" – ВІДЕО

 

Практично повною копією «Фурії» є БпАК «Лелека-100», який був розроблений компанією DeViRo. Він не так широко поширений та відомий як перший, проте має одну суттєву перевагу - дуже продуману систему захисту.

 

180823 bpla 2

 

Так, відеотрансляція з БПЛА відбувається в кодованому вигляді, що виключає можливість його перехоплення стандартними відеоприймачами. Крім того, відеосигнал з борта БПАК не містить ні польотної телеметрії, ні GPS. Тому навіть у разі перехоплення та декодування не розкриється місцеперебування БпАК та операторів. Також існує можливість встановлення на нього окремої фотокамери, яка може бути запрограмована на здійснення фотографій із заданим інтервалом часу або по команді, яка буде надходити з системи автопілоту. Для виключення вірогідності бути запеленгованим засобами РЕБ можливого противника, передавач відеоканалу оснащений системою дистанційного включення та відключення. БПЛА здатний здійснити зліт та приземлення в режимі радіомовчання, а протягом усього польоту оператор має можливість при необхідності включати або вимикати відеотрансляцію з борту «Лелеки».

 

Новина по темі: В ОАЕ ЗАЦІКАВИЛИСЬ УКРАЇНСЬКИМИ БЕЗПІЛОТНИКАМИ

 

 

Третій, з відправлених на український парад, БпАК People's Drone (PD-1), відрізняється від перших двох систем більшими розмірами, іншим типом силової установки, більш досконалим технічним оснащенням, що досягається завдяки можливості підняти куди більше корисного навантаження, та здатен набагато довше знаходиться в повітрі. Розроблено він був компанією UkrSpecSystems й вперше піднявся в небо в 2015 році. Цей безпілотник оснащується не тільки більш досконалою відеокамерою, ніж «Фурія» та «Лелека», а й має тепловізор.

 

180823 bpla 3


БпАК PD-1 здатний виконувати завдання в умовах роботи ворожих систем радіоелектронної боротьби. Також українськими фахівцями був розроблений цілий комплекс технічних рішень, завдяки яким PD-1 може продовжувати виконання місії в автоматичному режимі або повернутися до точки старту при виявленні зовнішніх втручань у систему зв'язку або навігації. Для цього використовується система інерціальної навігації, яка за допомогою внутрішніх датчиків положення у просторі відстежує напрям руху БПЛА та його поточне знаходження відносно позиції старту.

 

Тактико-технічні характеристики

БпАК «Лелека–100»

БпАК А1-СМ «Фурия».

БпАК PD-1

Максимальний радіус

50 км

30 км

85 км

Дальність польоту

100 км

100 км

-

Розмах крил

1,98 метра

1,6 метра

3 метри

Тривалість польоту

2-2,5 години

до 2 годин

більш ніж 5 годин

Швидкість:

Крейсерська

Максимальна

60-70 км/год

120 км/год

65 км/год

до 130 км/год

90 км/год

140 км/год

Корисне навантаження

0,5 кг

0,5 кг

8 кг

Силовий агрегат

електричний двигун

електричний двигун

ДВЗ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues