180820 т64 0На недавній репетиції параду у Києві, який відбувся в суботу 18 серпня ц.р., на вулицях міста були помічені модернізовані танки Т-64БВ. Ця оновлена техніка, разом з Т-84У, та Т-84 «Ятаган» проїде Хрещатиком на День Незалежності України.

 

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на «Український мілітарний портал».

 

На відміну від старої версії «БВ», у танка відсутній звичний інфрачервоний освітлювач, розташований на башті зліва від гармати. Замість нього встановлені додаткові елементи ДЗ. Це пов'язано з тим, що радянський приціл ТПН1-49-23 був замінений на більш сучасний, український - ТПН-1-ТПВ. Цей приціл виробляється компанією «Трімен-Україна». Він має власний тепловізійний канал, завдяки чому додаткове підсвічування танку непотрібне. 

 

180820 т64 1 2

 

Ще однією зміною в Т-64БВ стало встановлення новітньої системи супутникової навігації СН-4215, виробництва Державного підприємства «Оризон-Навігація». Візуально це можливо помітити завдяки зовнішній антені типу SMART, що розташована на башті танка за люком командира.

 

Новина по темі: НА ПАРАДІ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНЦЯМ ВПЕРШЕ ПОКАЖУТЬ КОНТРБАТАРЕЙНІ РЛС AN/TPQ-49 ТА AN/TPQ-36

 

Окрім цього, модернізація торкнулася й систем зв'язку Т-64БВ. На українські бойові машини були встановлені нові цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ» (ліцензійна копія «Моторола»), які забезпечують надійний зв'язок на дистанції до 70 кілометрів, який, до того ж, захищений від перешкод та перехоплення. Виготовленням радіостанцій займаються на київському підприємстві «Доля і Ко. Лтд». 

 

180820 т64 2

 

Варто нагадати, що ця модифікація Т-64БВ вперше була представлена у 2017 році. Оновлені машини отримали танкісти 14 ОМБр. На таких машинах українські танкісти змагалися з сучасними західними танками на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2017.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues