180817 neptun 0Сьогодні, 17 серпня, на півдні Одеської області відбувся черговий етап випробувань української крилатої ракети «Нептун», розробленої КБ «Луч», на якому був присутній Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов.

 

 

Повідомляється, що вітчизняна ракета успішно уразила морську ціль на відстані у 100 км.

 

«Сьогодні під час важливого етапу льотних випробувань крилата ракета українського виробництва повністю виконала заплановану програму», - сказав О. Турчинов, додавши, що було точно уражено морську ціль на відстані 100 км.

 

 

Нагадаємо, комплекс «Нептун», розроблений Державним Київськім конструкторським бюро «Луч». Перші броскові випробування нової ракети відбулися 30 січня цього року. Основним завданням комплексу являється ураження морських цілей на відстані до 300 км. Але, за допомогою цих крилатих ракет, можуть також бути знищені військові та інфраструктурні об’єкти, зокрема, стратегічні мости та поромні переправи у випадку їх використання ворогом для агресії проти нашої держави.

 

Варто зазначити, що кільйкома днями раніше Олександр Турчинов відвідав КБ «Луч», де ознайомився з новими розробками та технологією виготовлення найсучаснішої ракетної зброї.

 

180817 neptun 2

 

 

 

«Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, вражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 кілометрів, за потреби, навіть в портах їх базування», – наголосив Олександр Турчинов.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues