180813 turchВ районі проведення ООС одним з найбільш загрозливих напрямків залишається Маріупольський, де не виключається проведення ворогом як сухопутних, так і морських десантних операцій уздовж Азовського узбережжя.

 

 

Про це повідомляється на сторінці Олександра Турчинова на Facebook.

 

Для адекватної протидії російській експансії необхідне посилення військово-морської присутності України в регіоні шляхом перебазування частини корабельно-катерного складу ВМС ЗСУ, розгортання додаткових постів спостереження за береговою лінією та акваторією моря, а також груп швидкого реагування на російські провокації в Азовському регіоні.

 

Під час наради з керівництвом Міністерства оборони, командуванням ООС, та керівниками силових структур визначили напрямки посилення та організації берегової оборони та ефективної протидії сухопутним і морським провокаціям з боку РФ.

 

Новина по темі: О. ТУРЧИНОВ: РФ РОЗГЛЯДАЄ АЗОВО-ЧОРНОМОРСЬКИЙ РЕГІОН ЯК ВАЖЛИВИЙ ПЛАЦДАРМ ДЛЯ СВОЄЇ ПОДАЛЬШОЇ ЕКСПАНСІЇ

 

Також з командуванням Військово-Морських Сил ЗСУ обговорили питання створення в Азовському морі корабельно-катерної групи ВМС.

 

Українські військові гідно виконують поставлені перед ними завдання, надійно захищаючи південь України, та здатні адекватно протидіяти військовим провокаціям РФ.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues