180813 dronОдин морський піхотинець незабаром буде з портативного планшета керувати кількома десятками дронів, щоб знешкоджувати цілі чи глушити ворожий зв’язок.

 

Військова лабораторія морської піхоти (The Marine Corps Warfighting Lab, MCWL) успішно протестувала здатність одного морського піхотинця контролювати 6 дронів у повітрі, повідомляє Military.com. Мета проекту – надати одному військовому можливість керувати до 15 безпілотників одночасно, що залишаються в повітрі протягом декількох годин.  

 

Це допоможе військовим у складних бойових ситуаціях точніше вражати ціль з 60-мм мінометів, а також автоматично визначати цілі та підвищити ефективність кінетичної та електронної зброї. Безпілотники здатні доставляти вибухові речовини, інший вантаж та мають стати проблемою для ворожих сил, тому “рої” дронів мають залишатися в повітрі протягом декількох годин та діяти згуртовано. Фахівці MCWL проводили дослідження на витривалість в умовах пустелі, де один безпілотник протримався в повітрі майже дві години.

 

Публікація по темі: БОРОТЬБА З БПЛА. ОГЛЯД НОВИНОК

 

Система, завдяки якій одна людина зможе керувати “роєм” дронів – крок уперед для таких безпілотних систем як Switchblade. Раніше одним дроном-камікадзе міг керувати один оператор, тепер у нього буде до 15 таких дронів, кожен з яких має корисне навантаження, еквівалентне потужності 40-мм гранати.

 

Розробка MCWL є частиною масштабної стратегії морської піхоти Sea Dragon 2025. Військові експериментують з безпілотниками, робототехнікою та іншими технологіями, що надають перевагу на полі бою. Як зазначив керівник MCWL, генерал Крістіан Вортман, “ми маємо використовувати безпілотні системи для завдань, виконання яких несе безпосередню загрозу для наших морських піхотинців, дистанціювати наших військових від найнебезпечніших точок”.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues