180809 pohod 0Нещодавно з порту Одеси в морський похід  на катерах A542 “Нова Каховка”, A541 “Сміла” та A540 Чигирин” вирушили 70 курсантів військово-морських навчальних закладів.

 

 

Повідомляє Український мілітарний портал.

 

Окрім курсантів 2-го та 5-го курсів Інституту ВМС у похід вийшли курсанти другого курсу відділення військової підготовки морехідного коледжу технічного флоту Одеської морської академії та представники інструкторсько-викладаського складу 198 Навчального центру ВМС ЗС України.

 

Новина по темі: У ВМС ЗС УКРАЇНИ РОЗПОЧАВСЯ КАТЕРНИЙ КУРСАНТСЬКИЙ ПОХІД ІЗ ЗАХОДОМ В ІНОЗЕМНІ ПОРТИ

 

Вони відвідають порти Варна (Республіка Болгарія), Констанца (Румунія) та головну військово-морську базу турецького флоту – порт Гальджук, що розташований у східній частині Мраморного моря.

 

За повідомленням прес-служби ВМС ЗС України, катерна група вже перетнула Босфор:

 

180809 pohod 1

Курсанти на борту навчального катеру під час переходу Босфору

 

6 серпня три навчальні катери ВМС України 06 серпня 2018 року здійснили захід до Головної військово-морської бази Гьолджук ВМС Tуреччини:

 

180809 pohod2

 

Здійснюється це в рамках  військового співробітництва між Військово-морськими силами ЗС України та ВМС ЗС Туреччини з метою обміну досвідом та проведення спільних тренувань.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues