180801 stugnaОперативно-тактичне угрупування ЗСУ «Північ» розпочало змагання для визначення кращого протитанкового розрахунку в своїх лавах. В ньому беруть участь розрахунки 100-мм протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра», комплекси «Конкурс» та «Штурм», ПТРК «Фагот» і вперше в практиці, бійці озброєні новим ПТРК «Стугна-П».

 

 

Конкурс відбувається на одному з полігонів Об’єднаних сил на Луганщині, передає Національний промисловий портал.

 

 

У програму конкурсу входять вправи по володінню штатним озброєнням, інженерному обладнанню своїх позицій, маскування, тактиці, медицині і фізичній підготовці. Повідомляється, що українські воїни продемонстрували високий рівень підготовки розрахунків і виконали всі нормативи щодо володіння штатним озброєнням. Переможець цього етапу візьме участь в змаганнях на кращу протитанкову обслугу ООС.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ДОРУЧИВ ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ ПТРК «СТУГНА» У ПІДРОЗДІЛАХ НА ЛІНІЇ ЗІТКНЕННЯ

 

Нагадаємо, український протитанковий ракетний комплекс «Стугна-П», до недавнього часу був рідкістю в ЗСУ. Однак значні поставки цього нового ПТРК, в останні роки, в ряді українських військ, зробили свою справу. Так, на даний момент, на передовій протітанкістамі ООС використовуються тільки ПТРК «Фагот» і «Стугна-П».

 

180801 stugna2

 

ПТРК «Стугна-П» (розроблений київським КБ «Луч») і за всіма характеристиками перевершує старі радянські комплекси. Він дозволяє стріляти на відстань до 5,5 км, має унікальну бездротову систему наведення, яка, при цьому, відрізняється високою поміхостійкістю. Штатний 152-мм ПТРК Р-2, з тандемною кумулятивною бойовою частиною, здатний пробити до 1100 мм броні, чого достатньо для поразки будь-якого з існуючих танків, в будь-яку його частину. Крім того, комплекс оснащується тепловізором (що дозволяє стріляти з ПТРК вночі на відстань до 3 км) і може управляється дистанційно.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues