180730 HermesФахівці компанії Everest розробили нову бортову інформаційну систему Hermes-C2 (Command and Control).

 

Про це Defence Express повідомив директор департаменту оборонних технологій компанії Everest Дмитро Люлін: “Ми вивчаємо потреби військових, аналізуємо події в ООС, що дозволяє нам ефективно реалізувати рішення для нашої армії. Система Hermes-C2 надасть українським танкістам можливість швидко реагувати на загрози та суттєво підвищить ефективність використання бронетанкової техніки Збройними Силами України”.

 

Система Hermes-C2 разом з комплектом допоміжного обладнання встановлюється на танк та інтегрується із засобами зв’язку Aselsan чи Harris. Пристрій забезпечує автоматизацію функцій командування та контролю: здійснює передачу формалізованих команд та донесень з функціями підтвердження, а також обмін інформацією про боєкомплект, наявність пального, технічний стан чи стан екіпажу. Військові матимуть доступ до картографічних даних, відображення свого місцезнаходження за даними GPS (радіостанції та власний модуль), а також сектору огляду та тактичної обстановки. Система може в автоматичному чи ручному режимі прокласти маршрут, який будуть бачити інші члени бойової групи.

 

Новина по темі: ОРІЄНТОВНО ДО 2020 РОКУ ВСІ БОЙОВІ ЧАСТИНИ ЗСУ ПЛАНУЄТЬСЯ ПЕРЕОЗБРОЇТИ НА СТАНЦІЇ ASELSAN ТА HARRIS

 

Як зазначають представники компанії Everest, розробники вже зараз працюють над удосконаленням системи. Водночас у більшості випадків питання модернізації пристрою вирішується заміною програмного забезпечення.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues