180712 airshow 0До Великої Британії, на авіаційну базу Фейфорд, для участі в міжнародному авіаційному показі «The Royal International Air Tattoo-2018» відбула делегація та авіаційна техніка від Повітряних Сил Збройних Сил України. Офіційне відкриття відбудеться 13 липня, захід триватиме до 15 липня.

 

 

Очолив українську делегацію командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов.

 

180712 airshow 3

 

Один із найбільших міжнародних авіаційних показів «The Royal International Air Tattoo-2018» цього року присвячений 100-річчю Королівських Повітряних Сил Великої Британії.

 

180712 airshow 2

 

Для презентації авіаційної техніки Збройних Сил України та демонстрації її можливостей в повітрі і наземному показі, підтримання іміджу Збройних Сил України на міжнародній арені, українська військова авіація буде представлена двома винищувачами Су-27 зі складу 831-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр» та військово-транспортним літаком Іл-76 Мелітопольської бригади транспортної авіації ПС ЗС України.

 

180712 airshow 1

 

Продемонструє майстерність індивідуального пілотажу на винищувачі Су-27 та представить нову пілотажну програму заступник командира 831 бригади тактичної авіації з льотної підготовки полковник Олександр Оксанченко.

 

180712 airshow 4

 

Варто зауважити, що минулого року полковник Олександр Оксанченко став переможцем в номінації «Кращий пілотаж серед країн-партнерів НАТО» на міжнародному авіаційному показі «The Royal International Air Tattoo-2017».

Джерело

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues