180621 pol 020 червня у Києві заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко провів зустріч з Державним підсекретарем Міністерства національної оборони Республіки Польща паном Томашем Шатковським.

 

 

— Цей візит придасть нової динаміки нашому стратегічному діалогу і дозволить напрацювати нові плани щодо нашої подальшої співпраці. Хотілося б відзначити величезну роль Польщі у підтримці України в сучасних умовах, що є серйозним сигналом для нашого стратегічного партнерства, — зазначив генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

 

180621 pol 03

 

Генерал-лейтенант Анатолій Петренко поінформував польського колегу про воєнно-політичну ситуацію в Україні.

 

Сторони обговорили актуальні питання двостороннього співробітництва в оборонній сфері, питання глобальної та регіональної безпеки, стан та перспективи військово-технічного співробітництва, результати зустрічі глав оборонних відомств України та Республіка Польща в рамках проведення засідання ПАР НАТО на рівні міністрів оборони держав-членів НАТО та держав-контрибуторів тренувально-дорадчої Місії НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан, яке проходило у м. Брюссель 07-08 червня 2018 року.

180621 pol 04

 

Говорячи про стан реформування Збройних Сил України, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції розповів про основні трансформаційні процеси, які відбулися останнім часом в українській армії.

 

180621 pol 02

 

Генерал-лейтенант Анатолій Петренко відзначив, що у Верховній Раді України наразі розглядається проект Закону України «Про національну безпеку України», який практично встановлює в нормативному полі всі прогресивні та трансформаційні процеси України, визначені у Стратегічному оборонному бюлетені.

 

Новина по темі: В ПОЛЬЩІ УХВАЛИЛИ ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ ВІЙСЬКА

 

Польська сторона завірила в продовженні підтримки всіх євроатлантичних прагнень України, а також її зусиль щодо захисту незалежності та територіальної цілісності.

 

180621 pol 05

 

— Україна — це наш стратегічний партнер, — наголосив пан Томаш Шатковський.

 

180621 pol 01

 

За результатами зустрічі сторони підписали План двостороннього співробітництва між Міністерством оборони України та Міністерством національної оборони Республіки Польща.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues