180613 parubiy 0Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відвідав стенд українських зброярів на 26-ій міжнародній виставці Eurosatory-2018, представлений Державним концерном "Укроборонпром".

 

 

Андрій Парубій оглянув зразки та макети озброєння і техніки українського виробництва. Висловлюючи подяку працівникам "Укроборонпрому" Голова Верховної Ради зазначив: "Пишаюся українськими зброярами, які гідно представляють Україну на світовому рівні".

 

180613 parubiy 1За його словами, українські зброярі можуть розраховувати на підтримку законодавчих ініціатив щодо діяльності оборонно-промислового комплексу.

 

Нагадаємо, за ініціативи керівництва "Укроборонпрому" створено робочу групу із розробки нової редакції Закону України "Про Державне оборонне замовлення", яка дозволить підвищити обороноздатність України, вдосконалити планування і формування ДОЗ.

 

Крім того, Концерн підготував законопроекти, які передбачають корпоратизацію ДП "Антонов" та інших держпідприємств ОПК. Ухвалення цих проектів Верховною Радою підвищить конкурентоспроможність підприємств на зовнішніх ринках та їхню інвестиційну привабливість.

 

Новина по темі: О. ГЛАДКОВСЬКИЙ: МИ ЗМІНЮЄМО ПІДХОДИ ДО ФУНКЦІОНУВАННЯ ОПК, АБИ НАША АРМІЯ СТАЛА ОДНІЄЮ З НАЙКРАЩИХ У СВІТІ

 

Водночас опрацьовується законопроект щодо лібералізації імпорту продукції, робіт і послуг оборонного призначення. Документ має надати державним замовникам можливість самостійно імпортувати товари військового призначення для власних потреб.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues