180613 romania 0Вчора, 12 червня, до Військово-Морських Сил ЗС України з візитом прибула делегація командувача Морських Сил ЗС Румунії.

 

 

У ході візиту відбулася протокольна зустріч командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Ігоря Воронченка з командувачем Морських Сил ЗС Румунії віце-адміралом Александру Міршу.

 

180613 romania 1

 

Керівники ВМС обговорили актуальні питання регіональної безпеки, розвитку співробітництва в Чорноморському регіоні та визначили пріоритетні напрямки двостороннього військового співробітництва.

 

180613 romania 2

 

Командувач українських ВМС та іноземна делегація відвідали головну конференцію з планування українсько-румунського навчання «Ріверіан-2018» та заслухали основні напрацювання учасників.

 

Публікація по темі: BSDA-2018: РУМУНІЯ НАРОЩУЄ МОЖЛИВОСТІ

 

Також заплановано візит до Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» та огляд фрегата «Гетьман Сагайдачний» і малих броньованих артилерійських катерів.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues