180612 kndr 0Північна Корея зобов'язалася докласти зусиль щодо повної денуклеаризації Корейського півострова.

 


Передає Укрінформ з посиланням на CNN та підписаний президентом США Дональдом Трампом і лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі документ.

 

"Підтверджуючи Панмунджомську декларацію від 27 квітня 2018 року (підписану главами Південної й Північної Кореї - ред.), КНДР зобов'язується докласти зусиль для повної денуклеаризації Корейського півострова", - йдеться у документі.

 

У ньому зазначається, що Сполучені Штати та КНДР також зобов'язуються встановити нові двосторонні відносини відповідно до бажання народів обох країн для досягнення миру й процвітання.

 

Крім того, країни домовилися об'єднати зусилля для розбудови тривалого та стабільного мирного режиму на Корейському півострові.

 

180612 kndr 1

 

США та Північна Корея також зобов'язалися проводити пошуки останків військовополонених, включаючи негайну репатріацію тих, кого вже ідентифіковано.

 

Як повідомлялося, 12 червня у Сінгапурі відбувся саміт за участю президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues