180612 adapter 0На Житомирщині військовослужбовці одного із підрозділів бойового забезпечення Десантно-штурмових військ Збройних Сил України практично відпрацювали дії під час висадки десанту з озброєнням із гелікоптера Ми-8 за допомогою комплекту бортового обладнання «Адаптер-М1».

 

 

Застосування цього обладнання під час висадки десанту є найбільш ефективним на місцевості, рельєф якої не дозволяє посадку гелікоптера, під час надзвичайних ситуацій, або висадки на обмеженій ділянці, такій як дах будівлі, частково замінована територія.

 

180612 adapter 1

 

— Десантування за допомогою бортового обладнання є дуже важливим досвідом для наших військовослужбовців. Це дає змогу оперативно і без перешкод прибувати до місця висадки у бойовій обстановці, підвищити навички безпарашутного десантування з гелікоптера, організувати оборону після приземлення тощо, — відзначив заступник командира підрозділу ДШВ.

 

Новина по темі: СИСТЕМА БЕЗПАРАШУТНОГО ДЕСАНТУВАННЯ «КАНАТ-1» ЗАМІНИТЬ «АДАПТЕР» НА ГЕЛІКОПТЕРАХ МИ-8Т

 

180612 adapter 2

 

180612 adapter 3

 

180612 adapter 4

 

Окрім того, під час занять десантники також відпрацювали десантування по-штурмовому та евакуацію групи з місцевості, де гелікоптер не може здійснити посадку.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues