180611 Eurosatory 0Сьогодні у передмісті Парижу у виставкому комплексі Вільпан розпочала роботу 26-та Міжнародна виставка озброєнь, технологій безпеки і засобів захисту EUROSATORY 2018 – одна з найбільших воєнних виставок на європейському континенті.

 

Передові розробки оборонно-промислового комплексу України на виставці представляє Державний концерн «Укроборонпром» представляє 26-ій міжнародній виставці Eurosatory-2018, яка стартувала сьогодні, 11 червня, у Парижі.

 

180611 EUROSATORY 3

180611 EUROSATORY 6

 

Підприємства Концерну демонструють протитанкові ракетні комплекси, бронетехніку, високоточне артилерійське озброєння, безпілотні літальні апарати та інше озброєння.

 

180612 EUROSATORY 9

 

Так, на виставці показані легкий переносний ракетний комплекс «Корсар» від ДП «ДККБ «Луч», високоточний керований артилерійський снаряд «Квітник-К» від ДП НВК «Прогрес», БПЛА «Спектейтор».

 

180611 EUROSATORY 2

 

Окрім того, представники підприємств «Укроборонпрому» зацікавлені у розгортанні військово-технічного співробітництва з провідними іноземними виробниками комплектуючих до військової техніки та озброєння. В першу чергу йдеться про налагодження постачання сучасних розробок для систем прицілювання, наведення, розвідки та спостереження.

  

 

Національний стенд України, який цього року на EUROSATORY розгортала Державна госпрозрахункова зовнішньоторговельна та інвестиційна фірма «Укрінмаш» має ширші інтерактивні можливості по представленню продукції українських виробників за допомогою сучасних високотехнологічних рішень. Цьогоріч українські компанії та їх продукцію представлено покластерно, що дає можливість споживачам бути краще інформованими стосовно можливостей українських виробників. Крім того, на стенді більше місця для живого спілкування з потенційними замовниками та партнерами. Виставка є дуже важливою в репутаційному плані для України з огляду на те, що цей захід є дуже престижним серед виробників ОВТ – постачальників армій країн-членів НАТО та на плани нашої країни щодо подальшої європейської та євроатлантичної інтеграації.

 

180611 EUROSATORY 1

 

На EUROSATORY 2018 свій стенд також розгорнула українська приватна компанія - Науково-виробниче приватне підприємство «Спаринг-Віст Центр», що вже тридцять років працює під торговою маркою «ECOTEST» та розробляє та виготовляє засоби та системи радіаційного контролю. Продукція підприємства давно користується значним попитом серед закордонних споживачів. Підприємство постачає свої високотехнологічні вироби більше ніж до 70 країн по всьому світу.

 

180611 EUROSATORY 5

180611 EUROSATORY 4

180612 EUROSATORY 8 

Eurosatory – найбільша міжнародна виставка, присвячена питанням безпеки і оборони та пов’язаних з цією сферою передових технологій. Виставка проводиться раз на 2 роки під патронажем Міністерства оборони Франції з 1967 року.

 

Цьогоріч у Парижі свою продукцію представляють компанії з 57 країн. Експонати розташовуються на площі понад 167 тисяч квадратних метрів. Передбачено участь понад 200 офіційних делегацій та очікується 57 тисяч відвідувачів. Виставка триватиме до 15 червня.

 

Слід зазначити, що російським компаніям, що знаходяться під міжнародними санкціями, які були введенні міжнародною спільнотою проти РФ у відповідь на анексію нею Криму та гібридну агресію на Сході України, серед яких «Рособоронекспорт», не було дозволено взяти участь в цьогорічному заході.

 

Публікація по темі: НАДЗАВДАННЯ: ПОТІСНИТИ РФ НА МІЖНАРОДНИХ РИНКАХ ОВТ

 

180611 EUROSATORY 7

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues