180608 can 0Міністр національної оборони Канади Харджит Сінгх Сейджжан заявив, що його країна збільшить розмір допомоги Україні. Він також відзначив прогрес у реформуванні українського оборонного відомства.

 

 

Як повідомляє прес-служба українського оборонного відомства, відповідну заяву він зробив під час зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком, передає УНІАН.

 

"Я відзначаю прогрес у реформуванні оборонного відомства України, я задоволений, як триває процес тренінгів українських військовослужбовців, які здійснюють канадські інструктори. Впевнений, нам необхідно продовжувати та розширювати можливості співпраці, йти далі та вдосконалювати спроможності Збройних сил України", – заявив Сейджжан.

 

Новина по темі: КЕРІВНИКИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ ТА КАНАДИ ОБГОВОРИЛИ ПРОЦЕС ПЕРЕХОДУ СВ ЗСУ НА СТАНДАРТИ НАТО

У свою чергу, Полторак висловив вдячність та дав позитивну оцінку усім спільним проектам, які відбувалися за участю двох сторін.

 

Раніше міністр оборони Сполучених Штатів Америки Джеймс Меттіс наголосив, що потрібно продовжувати надавати допомогу Україні.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues