180607 rusflot 04 червня 2018 року на річці Дон в районі міста Ростов-на-Дону було зафіксовано малі ракетні кораблі “Град Свияжск” та “Великий Устюг” проекту 21631 (шифр “Буян-М”) Каспійської флотилії, які здійснювали перехід внутрішніми водними шляхами з Каспійського на Чорне море.

 

 

Передає Український мілітарний портал з посиланням на ресурс bmpd.livejournal.com

 

 

В складі Чорноморського флоту зараз знаходиться тільки один МРК проекту 21631 – «Вышний Волочёк» (заводський номер 636), введений до складу флоту 1 червня 2018 року. Ще два – МРК “Зеленый Дол“ (заводський номер 634) та “Серпухов“ (заводський номер 635) зараз входять до складу Балтійського флоту.

 

Кораблі “Град Свияжск” та “Великий Устюг” були побудовані на підприємстві «Зеленодольский завод имени А.М. Горького» у Зеленодольську.

 

Корабель “Град Свияжск” був введений до складу російського флоту 27 липня 2014 року, а “Великий Устюг” – 19 грудня 2014 року. Окрім них в складі Каспійської флотилії також є інший МРК – “Углич” передача якого відбулась також 27 липня 2014 року.

 

 

Всі ці кораблі озброєнні крилатими ракетами “Калібр” які неодноразово застосовувались росіянами по цілям у Сирії.

 

Тактико-технічні характеристики ракет сімейства «Калібр», що стоять на озброєнні Збройних Сил Росії, є таємницею та достеменно не відомі.

 

За повідомленнями від 2012 року, дальність стрільби ракетами «Калібр» по морських цілях дорівнює 375 кілометрів, по наземних — 2600 кілометрів.

 

Новина по темі: НА ВИМОГУ ВМС ЗСУ ЗАКРИТО ТРИ ДІЛЯНКИ АЗОВСЬКОГО МОРЯ

 

За іншими повідомленнями, дальність ракети 3М-14 не менша 2000 км до 2600 км (в ядерному бойовому оснащенні).

 

Нагадаємо, що раніше окупант посилив своє морське угрупування на Азовському морі та продовжує здійснювати тиск на судноплавство до українських портів Бердянськ та Маріуполь.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues