180607 poland 004 червня ц.р. уряд Польщі прийняв постанову про «Основні напрямки розвитку та технічної модернізації збройних сил на 2017-2026 роки». У документі визначаються завдання, пов'язані з модернізацією збройних сил, зобов'язання, що випливають з міжнародних угод, та питання, пов'язані зі зміною місця розташування військових частин.

 


Про це повідомляє польський спеціалізований ресурс defence24.pl.


Документ, прийнятий польським урядом, визначає напрямки модернізації польської армії в питаннях удосконалення засобів розвідки та радіоелектронної боротьби, засобів управління та зв’язку, обладнання систем протиповітряної оборони, протитанкових ракетних комплексів, колісних бронетранспортерів, середніх транспортних літаків, кораблів та морського обладнання, електронного обладнання, танків.


У резолюції також визначено питання, пов'язані з модернізацією оборонних систем збройних сил, зобов'язаннями, що випливають з міжнародних угод, накопичення та зберігання стратегічних запасів та матеріальних ресурсів для збройних сил, підготовки, переміщення військових частин та розвитку військової інфраструктури, а також кадрової політики.

 

Новина по темі: ПОЛЬСЬКА МОДЕРНІЗАЦІЯ ТАНКУ Т-72 БУДЕ ОСНАЩЕНА УКРАЇНСЬКИМ ДИНАМІЧНИМ ЗАХИСТОМ


Ухвала цього документу відкриє польському оборонному відомству дорогу до підготовки нової редакції Програми розвитку збройних сил та Плану технічної модернізації. Крім того, одним із основних завдань, що має вирішити цей документ – є передбачити можливість виділення коштів для подальшої реалізації діючих та перспективних проектів в інтересах ЗС РП.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues