180606 KBTZ 04 червня ц.р. ДП «Київський бронетанковий завод», що входить до складу Державного концерну «УКРОБОРОНПРОМ», відвідала представницька делегація міністерства національної оборони Республіки Індія на чолі з об’єднаним секретарем з питань планування і міжнародного співробітництва департаменту оборони МНО Республіки Індія.

 

В ході візиту представники індійського оборонного відомства ознайомились з виробничими потужностями українського підприємства, його продукцією та послугами. Крім того, під час відвідування заводу між керівництвом ДП «Київський бронетанковий завод» та членами делегації відбулось обговорення перспектив можливої подальшої співпраці.

 

Делегацію супроводжували представники Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України та ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт».

 

180606 KBTZ 1

 

Візит був організований в рамках реалізації планових заходів розвитку співробітництва між Україною та Республікою Індія в сфері оборони.

 

Нагадаємо, що ДП «Київський бронетанковий завод» завершив 2017 рік повним виконанням Державного оборонного замовлення, у відповідності до якого українське військо отримало нові БТР-3ДА, відремонтовані танки Т-72, а також іншу бронетехніку.

 

180606 KBTZ 6

 

Загалом з цехів заводу у 2017 році вийшло понад 100 одиниць нових, модернізованих та відновлених одиниць бронетехніки та іншого озброєння.

 

180606 KBTZ 5

180606 KBTZ 7

 

Ця та інша діяльність заводу дозволила отримати 503 млн грн чистого доходу від реалізації продукції. Що дозволило сплатити у бюджет всіх рівнів за 2017 рік більше 80 млн грн податків та зборів. Для порівняння, у 2014 році чистий дохід від реалізації продукції склав біля 287 млн грн.

 

Новина по темі: "КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД" ЗАВЕРШИВ 2017-Й РІК ІЗ 503 МЛН ГРН ЧИСТОГО ДОХОДУ

 

Раніше, 23 травня 2018 року, ДП «Київський бронетанковий завод» відвідала делегація Київської асоціації військових аташе (КАВА).

 

Новина по темі: ДЕЛЕГАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ВІЙСЬКОВИХ АТАШЕ ВІДВІДАЛА КИЇВСЬКИЙ БТЗ: ФОТОРЕПОРТАЖ

 

180606 KBTZ 2

180606 KBTZ 3

180606 KBTZ 4

 

(Інформація та фото надані прес-службою ДП «Київський бронетанковий завод»)

 

Довідка Defense Express:

КБТЗ логоДП «Київський бронетанковий завод» здійснює капітальний ремонт і модернізацію бронетанкової, інженерної та бойової техніки ракетно-артилерійського озброєння, агрегатів (в тому числі двигунів, бронетанкової та інженерної техніки), виготовлення запасних частин для бронетанкової техніки.

Основним напрямом діяльності є випуск БТР-3, ремонт танків Т-72.

Підприємство працює над виконанням військових замовлень Національної гвардії України, Збройних сил України, а також виконує експортні контракти з іншими країнами: М'янма, Таїланд, ОАЕ, Казахстан, Судан, Нігерія, Чад.

 

Публікація по темі: КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ПЛАЦДАРМ

 

180606 KBTZ 8

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues