180605 azov 00Три ділянки Азовського моря закрили до 1 вересня для проведення заходів з бойової підготовки Збройних сил України.

 

 

Про це в коментарі УНІАН повідомив начальник прес-центру Військово-морських сил ЗСУ Олег Чалик.

 

Він зазначив, що закрита акваторія поблизу Маріуполя (біля Широкиного, в районі Мелекіного і Білосарайської коси), а також на схід від Бердянська з 1 червня до 1 вересня.

 

«Закриває ділянку «Держгідрографія» за заявкою Збройних сил України – це такий порядок», - уточнив він.

 

Публікація по темі: «ГРАДАМИ» ПО МАРІУПОЛЮ: BELLINGCAT І СБУ ОПРИЛЮДНИЛИ ДОКАЗИ – СТРІЛЯЛИ РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКОВІ

 

Чалик зауважив, що закриття акваторії не означає, що там не можна буде купатися. «Це значить, що перед безпосереднім виконанням певних елементів, наприклад стрільб, створюється відповідна група, яка перевіряє район і закриває його повністю, щоби нікого там було», - розповів він.

 

180605 azov 0

 

Фото: Facebook Андрій Клименко

 

Також Чалик відзначив, що ділянки Азовського моря закривають через «заходи з бойової підготовки ЗСУ, які будуть тривати все літо». 

 

Раніше про те, що ВМС закрили три ділянки Азовського моря, повідомляв головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.

 

"ВМС України випустили прибережні попередження про закриття районів Азовського моря з 1 червня 2018 року до 1 вересня 2018 року (№178, 179 ЗРС і АС ВМСУ Білосарайська затока, №180 Таганрозька затоку). ЗРС і АС – зенітно-ракетні стрільби та артилерійські стрільби", – йдеться у його повідомленні.

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues