180523 malyshev 0Завод імені Малишева завершив контракт з Таїландом та приступив до відновлення виробничих потужностей для подальшого випуску на них легких бронетранспортерів використовуючи нові виробничі лінії.

 

 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UCDI.

 

Про це повідомив генеральний директор Державного концерну “УкрОборонПром” Павло Букін та директор заводу Олександр Хлань.

 

“Була проведена велика робота з модернізації бронетехніки для Збройних Сил України, а тайський контракт, який зараз завершено – це великий поштовх для розвитку підприємства. Ця робота впливає на фінансові результати заводу “Малишева” і ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку підприємства “, – зазначив Павло Букін.

 

Новина по темі: "ЗАВОД ІМ. МАЛИШЕВА" ОНОВИТЬ ПОТУЖНОСТІ ТА ВІДКРИЄ НОВІ ЛІНІЇ ВИРОБНИЦТВА БРОНЕТЕХНІКИ

 

Завершення роботи у 2017 році з рекордними показниками завдяки виконанню ряду замовлень – як в інтересах Міністерства оборони України, так і для іноземних замовників – а також підписаних контрактів на 2018 рік дозволило підприємству “Укроборонпрому” збільшити виробництво. На сьогоднішній день підприємство працює над відновленням легких броньованих машин.

 

“Ми відновлюємо лінії легких броньованих машин – ми плануємо випускати БТР-3 та БТР-4. Все обладнання вже було придбане та зібране”, – сказав Олександр Хлан, додавши, що 2018 рік у підприємства повністю законтрактований.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues