180522 mert 017 травня 2018 року в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України вдруге відбулось засідання робочої групи з удосконалення захисту об’єктів критичної інфраструктури, створеної при Міністерстві. 

 

 

В засіданні взяли учать представники Національного інституту стратегічних досліджень, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства оборони України.

 

Темою дискусії стало обговорення пропозицій до вироблення на законодавчому рівні механізму створення та функціонування державної системи захисту критичної інфраструктури.

 

180522 mert 1За результатами засідання досягнуто домовленостей щодо роботи над розробкою проекту Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист». В законопроекті, зокрема, буде визначено головні засади державної політики у сфері захисту критичної інфраструктури; повноваження суб’єктів державної системи захисту критичної інфраструктури; сектори та режими функціонування державної системи захисту критичної інфраструктури, а також критерії віднесення об’єктів, їх категоризація та паспортизація.

 

«Чітке визначення об’єктів, які відносяться до критичної інфраструктури й, відповідно, потребують посилених заходів захисту, а також закріплення у проекті Закону повноважень державних органів у сфері захисту критичної інфраструктури забезпечить належну організацію захисту найважливіших для держави об’єктів. У майбутньому це дасть змогу запровадити якісно новий та сучасний рівень державного управління безпековими ризиками і дозволить забезпечити стійкість критичної інфраструктури до загроз усіх видів», – зазначив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues