180517 london 015 травня у Лондоні в рамках двостороннього співробітництва делегація Міністерства оборони України, яку очолив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко, взяла участь в українсько-британських воєнно-політичних консультаціях.

 

 

Згідно з програмою візиту проведено зустрічі глави української делегації з Міністром з питань Збройних сил Марком Ланкастером, директором Департаменту міжнародної безпеки Ніком Гурром, заступником начальника Штабу оборони з військової стратегії та операцій генерал-лейтенантом Марком Карлетоном-Смітом та директором Департаменту міжнародної безпеки МЗС Беном Фендером.

 

 

180517 london 1

 

Новина по темі: ДЕЛЕГАЦІЯ КОРОЛІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ ОБОРОННИХ НАУК ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ ВІДВІДАЛА ВМС ЗС УКРАЇНИ

 

180517 london 2

 

Під час зустрічей з британською стороною було обговорено воєнно-політичну ситуацію, поточний стан співробітництва між оборонними відомствами двох держав, визначено напрями та пріоритети подальшої взаємодії, а також узгоджено план двостороннього співробітництва.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues