180515 zsu 0У Збройних Силах України за період з початку конфлікту на сході проведено понад 270 випробувань та досліджень нових зразків озброєння і військової техніки. Про це 15 травня під час брифінгу для представників ЗМІ повідомив начальник Воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗC України полковник Юрій Гусак.

 

 

— Протягом 2014-2017 років у Збройних Силах України проведено понад 270 випробувань перспективних зразків озброєння та військової техніки, включаючи державні випробування. Лише у 2017 році проводилася дослідна експлуатація понад 40 таких зразків. Серед них — міномети різного калібру та постріли до них, снайперські гвинтівки, прилади спостереження та нічного бачення, спеціальні медичні кабінети на автомобільній базі, безпілотні авіаційні комплекси, радіостанції різного діапазону тощо, — наголосив полковник Юрій Гусак. 

 

 

За словами начальника Воєнно-наукового управління, на даний час військові науковці спрямовують зусилля на розвиток високоефективних систем озброєння і техніки, включаючи сучасну телекомунікаційну інфраструктуру, засоби стримування та протидії, робототехнічні комплекси військового призначення, безпілотні літальні й морські автономні апарати.

 

Він повідомив також, що у 2016-2018 роках пройшли визначальні відомчі випробування та допущені до підконтрольної експлуатації у Збройних Силах України майже 20 типів безпілотних авіаційних комплексів.

 

Новина по темі: ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛИ ВИПРОБУВАННЯ РОБОТИЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ «МИСЛИВЕЦЬ»

 

— Як зазначив нещодавно під час зустрічі з науковою спільнотою начальник Генерального штабу Збройних Сил України, нам необхідна розумна армія, яка має перевищувати ворога за якістю озброєнь та підготовки особового складу. Ця вимога створює високий попит на нові ідеї, нові підходи та технології. В цьому, в пошуку таких новацій, і є призначення воєнної науки, — наголосив полковник Юрій Гусак.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues