180515 nato 014 травня у штаб-квартирі НАТО відбулось засідання Комітету з партнерств та колективної безпеки з Україною у форматі Процесу планування та оцінки сил (ППОС).

 

 

У заході взяла участь делегація представників органів державної влади України на чолі з заступником Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенантом Анатолієм Петренком.

 

Під час засідання сторони обговорили стан досягнення Цілей партнерства у рамках участі України у ППОС, основні питання оборонної та безпекової політики, стан та перспективи розвитку складових сектору безпеки і оборони України, фінансові та економічні аспекти, участь у миротворчих операціях. Також сторонами було обговорено та узагальнено пропозиції до оновленого пакету Цілей партнерства на наступний цикл ППОС на 2018-2019 роки.

 

Новина по темі: КЕРІВНИКИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ ТА КАНАДИ ОБГОВОРИЛИ ПРОЦЕС ПЕРЕХОДУ СВ ЗСУ НА СТАНДАРТИ НАТО

 

Учасники засідання наголосили на важливості посилення демократичного цивільного контролю над Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями, прозорості та підзвітності в діяльності складових сектору безпеки і оборони, впровадження стандартів НАТО, а також підтвердили готовність країн-членів Альянсу всебічно сприяти реалізації завдань реформування оборонної та безпекової сфер нашої держави.

 

Довідково. ППОС є ключовим механізмом досягнення взаємосумісності визначених сил та засобів країн-партнерів з військовими формуваннями країн-членів Альянсу для спільної участі в операціях з врегулювання кризових ситуацій. Також він визначає завдання реформування безпекового та оборонного сектору відповідно до євроатлантичних стандартів.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues