180515 LITУ командуванні Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького відбувся одноденний семінар, зорієнтований на удосконалення розробки варіантів дій під час виконання процесу прийняття рішення на операцію.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки командира бригади полковник Володимир Юданов відзначив, що під час цього заходу офіцери штабу перш за все нагадали вимоги керівних документів щодо процесу прийняття рішення (MDMP). Також, узагальнили досвід, набутий під час попередніх навчань і тренувань, та врахували його в ході виконання розробки варіантів дій.

 IMG 6010

IMG 6028

 

IMG 6015

 

Новина по темі: ЛИТПОЛУКРБРИГ ПРОВОДИТЬ КОМАНДНО-ШТАБНЕ ТРЕНУВАННЯ «BRAVE BAND»

 

Крім того, використовуючи навчальний сценарій, учасники семінару практично деталізували кроки розробки варіантів дій. Це допомогло власне учасникам оцінити сильні та слабкі сторони розроблених варіантів дій та сформувати найбільш вдалий для гіпотетичної операції. Варто додати, що набутий під час семінару досвід буде відшліфований під час серії цьогорічних навчань.

 

IMG 6016

IMG 6023

 

Новина по темі: ЛИТПОЛУКРБРИГ В РАМКАХ НАВЧАННЯ «DRAGON-2017» РОЗПОЧИНАЄ КОМАНДНО-ШТАБНЕ ТРЕНУВАННЯ «BRAVE BROTHER»

 

IMG 6013

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues