180423 TZiaУкраїна потребує підтримки Польщі, а Європа та США добрих польсько-українських відносин, – таку думку на відкритті ІІІ щорічного Польсько-українського стратегічного форуму висловив заступник американського консула в Кракові Томас Зіа.  

 

Про це повідомляє Польсько-Український портал.

 

“Україна потребує Польщі й навпаки, а цілий світ потребує, щоб відносини між цими країнами були добрими. – заявив Зіа. – Маємо небезпечну ситуацію в регіоні, тому стараємося допомагати як Польщі, так і Україні, а також сприяти покращенню відносин між ними. Зі сторони США, за агресію ми відповіли санкціями проти Росії, маємо програми допомоги Україні, а також активізували діяльність НАТО в Польщі та цій частині Європи. Цього року розташували в Польщі, в рамках Альянсу, понад 5000 американських військових, аби посилити присутність в регіоні. Це знак, що США думають про ситуацію. Але що б не робила Америка, важливо, щоб теж такі країни як Польща підтримували Україну, бо це важливо для безпеки в регіоні”.    

 

180423 TZia 1

Заступник консула США в Кракові Томас Зіа / Фото: Андрій Поліковський, POLUKR.net

 

“Від першого форуму три роки тому й досі маємо складну ситуацію війни в Україні, яка, боюся, за рік не зміниться. Четвертий рік триває війна на Донбасі, але теж війна в інформаційному та віртуальному просторі”, – заявив один із його ініціаторів форуму, глава Фонду “Центру досліджень Польща-Україна”, головний редактор Polukr.net Даріуш Матерняк”.

 

180423 DM

Головний редактор Polukr.net Даріуш Матерняк / Фото: Андрій Поліковський, POLUKR.net

 

“Польсько-українські відносини важливі для безпеки в регіоні, в Європі, а також для США”. – заявив на відкритті форуму генеральний консул США в Кракові Вальтер Браунолер.

 

180423 forum 5

Генеральний консул США в Кракові Вальтер Браунолер: “Польсько-українські відносини важливі для безпеки в регіоні, в Європі, а також для США” / Фото: Андрій Поліковський, POLUKR.net

 

20 квітня ц.р. в Польщі пройшов ІІІ Польсько-український стратегічний форум. Цього року, як і рік тому, форум відбувся в мальовничому замку села Дубецько, біля Перемишля. Експерти, журналісти та дипломати з України, Польщі та США обговорили наслідки гібридної війни Росії для України, Польщі та НАТО. Зокрема, роль військово-технічної співпраці між Україною і Польщею, а також російську пропаганду, направлену проти польсько-українсього партнерства.

 

Новина по темі: В ПОЛЬЩІ ВІДБУВСЯ ІІІ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ СТРАТЕГІЧНИЙ ФОРУМ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues