180416 an 2 100 0Українська авіакомпанія “Константа” вирішила придбати шість літаків Ан-2-100, який нещодавно цілком пройшов сертифікацію.

 

 

Повідомляє Національний промисловий портал.

 

На майданчику АТ «МОТОР СІЧ» у день сертифікації повітряного судна був присутній генеральний директор авіаційної компанії «Константа» Євген Гаврилов. Під час зустрічі, він заявив про готовність компанії придбати 6 літаків Ан-2-100.

 

“- Ми за цією машиною стежили дуже давно. Є чимало майданчиків, на яких працюємо – наприклад, з грунтовими аеродромами: там не кожен літак сяде і доставить вантаж в цілості. Ан-2-100 на це здатний, що важливо, він може перевозити до чотирьох тонн вантажу, а це дуже солідний показник. Іноземні аналоги такого літака коштують дорожче, їх обслуговування обходиться в більші суми, хоча за експлуатаційними характеристиками вони слабші. Тому ми вирішили придбати шість літаків Ан-2-100. Вважаю, саме таку техніку потрібно виробляти в Україні – дешеву, надійну і доступну”, – сказав Євген Гаврилов.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКИЙ АН-2 ВДРУГЕ ЗА РІК ВСТАНОВИВ СВІТОВИЙ РЕКОРД

 

Перед цим директор АТ “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв розповів, що Ан-2-100 вже демонcтрувався у Китаї, Білорусі та Казахстані. Незабаром відбудеться презентація літака й в інших країнах.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues