180413 kononenko 0Група в оточені президента Російської Федерації (РФ) Володимира Путіна займається створенням передумов для введення військ Росії в Україну вже восени цього року. Про це на брифінгу повідомив заступник голови Служби безпеки України (СБУ) Віктор Кононенко.

 

 

"Ми володіємо інформацією про плани російської сторони, знаємо про існування в оточенні Путіна групи, яка поставила собі за мету створити передумови для введення вже восени цього року в Україну російських військ під приводом захисту російськомовного населення", - зазначив Кононенко.

 

За словами Кононенка, СБУ знає про такі плани і не дасть РФ їх реалізувати. "Для цього вони планують задіяти криміналітет, спортсменів, навколокримінальні структури для побиття учасників проросійських заходів і хресних ходів. Але ми не дамо їм реалізувати ці плани, будемо і надалі викривати підривну діяльність російських спецслужб", - додав він.

 

Публікація по темі: ТУРЧИНОВ: РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКА НА ДОНБАСІ ЗСУ МОЖУТЬ РОЗБИТИ ЗА КІЛЬКА ТИЖНІВ

 

Нагадаємо, раніше глава Міністерства внутрішніх справ України (МВС) Арсен Аваков повідомляв, що найближчим часом суспільству буде показана мережа міжнародного негативного впливу, який чинить Росія на інформаційне поле України.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues