180410 РТ 17 0“За результатами успішних випробувань, “Укрборонсервіс” підписав контракт з однією з польських компаній на поставку понад 500 наших комплектів динамічного захисту для модернізації парка танків Т-72”, – повідомив директор ДП “Базовий центр критичних технологій “Мікротек” Сергій Швидкий.

 

 

Про це Швидкий розповів в інтерв’ю інформаційному агентству “Оборонно-промисловий кур’єр”, передає Український мілітарний портал.

 

Як відомо на озброєнні польської армії знаходяться танки Т-72 та їх польська модернізація PT-91, також нещодавно були придбані у Німеччині танки Leopard різних модернізацій.

 

Публікація по темі: БРОНЕТЕХНІКА: МОДЕРНІЗАЦІЯ З УКРАЇНСЬКИМ АКЦЕНТОМ

 

“У Польщі мається дуже великий парк Т-72 – понад 900 одиниць, та в силу переходу на техніку виробництва країн НАТО, вони мають намір модернізувати 500 з них та продати третій стороні”, – розказав деталі контракту Сергій Швидкий.

 

У січні цього року “Мікротек” сертифікував свій динамічний захист у Польщі для цього проекту, повідомляється, що попри наявність власних розробок динамічного захисту у Польщі – ERAWA-1 та ERAWA-2, вони лишаються не прийнятим на озброєння у Польщі.

 

Окрім “Мікротеку” у проекті модернізації бере участь і ХКБМ ім. Морозова, що займається модернізацією башти танків.

 

 

Нагадаємо, що 2017 року в рамках міжнародної оборонної виставки MSPO-2017 було представлено танк PT-17 – спільну розробку “Укроборонпромому” та польською компанією Zaklady Mechaniczne “Bumar-Labedy” SA.

 

 

На цьому танку встановлено гармату калібром 120 мм для використання боєприпасів стандартів НАТО, розроблено новий автомат заряджання, здійснено модернізацію моторно-трансмісійного відділення танку та багато іншого.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues