180330 suВ світі все частіше лунають претензії до озброєння, що постачається з РФ. Цього разу невдоволення висловлює Азербайджан.

 

Як повідомляє Politeka, в кінці 2017 року під час закритого засідання російсько-азербайджанської комісії з військово-технічного співробітництва Баку піднімали відповідне питання.

 

Відзначається, що на засіданні було висловлено невдоволення щодо виконання умов контрактів на поставку Т-90С, БМП-3, БТР-82, САУ “Мста-С”, РСЗВ “Смерч”, ЗРК “Тор-М2” і іншого російського озброєння.

 

Публікація по темі: МОДЕРНІЗАЦІЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ РФ: ПЛАНИ І РЕАЛЬНІСТЬ

 

Основні претензії полягали в “невідповідність поставленої техніки певним в контрактах списками технічної комплектації, відсутності технічної документації, виходу з ладу деяких зразків озброєнь через явний заводський брак, а також у відсутності комплектуючих для проведення поточного ремонту”.

 

Як повідомлялося раніше, американське видання The National Interest назвало хвалені російські літаки Су-35 і MіГ-35 “паперовими”. У публікації розглядаються причини, за якими Індія скорочує військово-технічне співробітництво з Росією на користь США і ЄС.

 

Російські Су-35 і MіГ-35 мають гарні можливості на папері, а не в реальності, вважають експерти.

 

“Російські винищувачі пропонують хороші результати лише на папері, але Індія розчарована поганою післяпродажною підтримкою і частими збоями здебільшого російського обладнання, в тому числі на літаках МіГ-29 і Су-30 МКІ”, – сказано в статті.

 

В The National Interest також відзначили, що індійські офіційні особи все більше розчаровуються в Су-57, публічно скаржачись на малопотужні двигуни, низьку малопомітність винищувача і “недостатню прозорість щодо того, що стоїть за цими проблемами”.

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues