180314 saudi 0Минулого тижня делегація ДП «АНТОНОВ» на чолі з Президентом підприємства О.Г. Кривоконем відвідала Королівство Саудівська Аравія таознайомилась з проектом будівництва технопарку, в рамках створення якого планується організувати серійне виробництво нового багатоцільового літака Ан-132.

 

 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ДП Антонов.

 

Цей проект має стати частиною програми науково-технічної розбудови міста Таіф, що розташоване на заході КСА. Про її початок в жовтні 2017 року офіційно повідомив Король Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд.

 

Програма включає в себе будівництво промислового та університетського містечок, житлового кварталу на 10 000 помешкань, міжнародний аеропорт. Технопарк буде зведено в кооперації з Науково-Технологічним Центром імені Короля Абдулазіза, який є одним з ключових партнерів за програмою Ан-132. До складу технопарку увійдуть: літакобудівний завод з аеродромом, підприємство з виготовлення сонячних панелей, сонячна електростанція.

 

Новина по темі: «АНТОНОВ» ПІДПИСАВ З САУДІВСЬКОЮ АРАВІЄЮ МЕМОРАНДУМ ПРО БУДІВНИЦТВО ЛІТАКІВ АН-132

 

Компанія TAQNIA Aeronautics та ДП «АНТОНОВ» наразі працюють над питаннями техніко-економічного обґрунтування будівництва авіаційного заводу за участі західних експертів.

 

Розпочати будівництво підприємства планується в 2019 році, а завершити – вже за 9 місяців.

 

Складання серійних Ан-132 має бути запущене 2021 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues