180314 haz 0Після тривалої перерви Харківське авіапідприємство (ХДАВП) відновлює свої пропозиції на авіаційному ринку. Наразі йдеться про надлегкі літаки ХАЗ-30, - повідомляють у Департаменті зовнішньо-економічної діяльності ХДАВП. Ан-74 також є у виробничих планах, наразі вирішується питання заміщення російських деталей, які мали значну складову у цій машині.

 

 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Харківське державне авіаційне виробниче підприємство. 

 

«У нас є певні рішення цієї проблеми, в «Укроборонпромі» і «Укрспецекспорті» нас підтримали і обіцяли допомогти», – говорить директор Департаменту зовнішньо-економічної діяльності Руслан Бойко.

 

Тим часом, авіапідприємство має готові пропозиції щодо надлегких літаків ХАЗ-30.

 

180314 haz 1

Фото: Олег Плаксій

 

Їх позиціонують як надійні, безпечні й прості в управлінні. Навіть посадка із зупиненим двигуном не викликає труднощів та істотно не відрізняється від штатного режиму. Тому вони прекрасно підходять для усіх, хто тільки «починає своє авіаційне життя» і прагне навчитися кермувати літальним апаратом, каже Руслан Бойко.

 

Новина по темі: КАНАДСЬКІ КОМПАНІЇ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ЛІТАКАМИ ХАРКІВСЬКОГО АВІАЗАВОДУ

 

Недарма для навчальних польотів своїх курсантів Харківський університет повітряних сил ім. І. Кожедуба обрав саме ХАЗ-30. Тут експлуатуються чотири таких машини.

 

«Відбулося уже п’ять випусків курсантів, які успішно пройшли льотну програму на ХАЗ-30 і ніяких проблем не виникало, – розповідає головний фахівець з льотної роботи, керівних льотно-випробувального комплексу ХДАВП Віктор Нечипас. – Наш літак набагато простіший в управлінні і в обслуговуванні, надійніший – він не зривається в «штопор», навіть увігнати дуже важко. Для навчання це чудово».

 

За словами Віктора Нечипаса, «якщо курсант робить помилку при пілотуванні – літак не звалюється, не перекидається на бік, як інші літальні апарати такого класу».

 

«Є літаки, як у нас, але з бетону працюють, з ґрунту не можуть. Наш літає. І при боковому вітрі значно перевершує своїх конкурентів» – говорить Віктор Петрович.

 

180314 haz 2

Збирання літака ХАЗ-30 та Ан-140 у цеху Харківського авіаційного заводу. Фото: Прес-служба Харківської облдержадміністрації

 

ХАЗ-30 повністю відповідає вимогам Норм льотної придатності EASA CS-VLA для дуже легких літаків і має Сертифікат типу № ТЛ 0060. Цікаво, що згідно сертифікату він може літати при температурі повітря +35 С. (До речі, розрекламовані літальні апарати українського «Аеропракту» сертифіковані лише на температуру до +30 С.) Отже, надлегкі літаки ХДАВП прекрасно почуватимуться на гарячих аеродромах Середньої Азії, Близького Сходу і Африки. А можливість установки додаткового спеціального обладнання дозволяє використовувати ХАЗ-30 для різноманітних авіаробіт.

 

«Машина має кілька модифікацій, – розказує Руслан Бойко, – її легко можна перелаштувати у патрульну чи аграрну, а завдяки тому, що вона двомісна – в екскурсійну, туристичну чи тренувальну».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues