171107 Badrak Rozvytok OPK 014 березня 2018 року в Києві пройде міжнародна конференція «Законодавче забезпечення парламентського контролю в оборонно-промисловому комплексі України».

 

Планується участь в заході заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України, голови Міжвідомчої комісії з питань ОПК Юрія Бровченка, директора Національного інституту стратегічних досліджень, віце-президент Національної академії наук України, академіка Володимира Горбуліна, заступника міністра оборони України Ігоря Павловського, генерального директора ДК «Укроборонпром» Павла Букіна, голови правління Ліги оборонних підприємств України Олега Висоцького, заступника директора Женевського центру демократичного контролю над збройними силами Пилип Флурі.


Під час конференції відбудеться презентація досліджень Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння «Приватизація та нагляд за виробництвом оборонної продукції в Україні» та «Нормативно-правова база для запобігання поширенню критичних технологій».


Організатори заходу: Інститут законодавства Верховної Ради України, Женевський центр демократичного контролю над збройними силами та Центр досліджень армії, конверсії і роззброєння.


Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес є офіційним інформаційним партнером заходу. Також представники компанії візьмуть активну участь в роботі конференції.


Захід відбудеться в Інституті законодавства Верховної Ради України за адресою: пров. Несторівський, 4, конференц-зала в ауд. 416. Початок конференції о 10.00.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues