180305 canada 0Канада входить до трійки світових лідерів з виробництва цивільної авіації. В країні є понад 700 підприємств, що працюють в аерокосмічній галузі. Незважаючи на такий розмах авіабудування у Канаді, українські виробники також можуть бути затребувані на їх ринку, вважають у «Провіденс Груп» – канадській консалтинговій організації, члені АІАС, яка пропонує свої професійні послуги авіавиробникам.

 

 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Харківського державного авіаційно виробничого підприємства у Facebook.

 

У Канаді понад 700 підприємств, які працюють в аерокосмічній галузі. Усі авіавиробники тут приватні і більшість входять до Асоціації підприємств аерокосмічної промисловості Канади (AIAC). Асоціація лобіює інтереси галузі перед державою, сприяє позитивним законодавчим рішенням і збільшенню робочих місць. З $28 млрд., які виробляє галузь, 20% витрачається на її розвиток, дослідження і ноу-хау.

 

Проте, у сегменті канадського авіабудування не представлена жодна компанія яка б займалася виготовленням вантажних літаків, особливо – літаків-всюдиходів.

 

«Я не бачу перешкод, щоб Харківський авіаційний завод не міг досягти успіху на канадському ринку», – говорить директор з міжнародних зв’язків компанії «Провіденс Груп» Тарас Паславський.

 

На його думку, Харківське авіапідприємство (ХДАВП), як виробник літака Ан-74, має перспективи на північноамериканському ринку.

 

«Тому що в Канаді нема жодної компанії, яка виготовляє літаки карго, транспортні. А якраз «Антонов» і ХАЗ мають цю можливість. Більше скажу, ми уже вели переговори з компаніями, які могли бути зацікавлені у такому проекті. Йдеться про літак Ан-74, який може злітати з непідготовлених аеродромів і при низьких температурах. В Україні нема грошей його запустити, розвинути, бо все ж таки треба осучаснити обладнання і т. д. Канада могла б у цьому допомогти», – каже Тарас Паславський.

 

Новина по темі: КАНАДСЬКА КОМПАНІЯ COLT CANADA ПЛАНУЄ ПОСТАЧАТИ ДО УКРАЇНИ ШТУРМОВІ ГВИНТІВКИ

 

Канадський фахівець аналізує головні чинники, які, на його думку, стримують виробничі можливості Харківського авіапідприємства. Це державна форма власності, підпорядкування великому концерну, часта зміна керівництва, борги і судові тяжби...

 

Сприятливо має позначитися договір між Україною і Канадою про зону вільної торгівлі. Це дає можливість підприємствам, і ХДАВП у тому числі, без додаткового мита експортувати чи закупляти комплектуючі, котрі необхідні для виробництва літаків. Є початкова зацікавленість серед приватних компаній щодо Ан-74.

 

«Є політична воля Канади допомогти Україні. Адже у цій північноамериканській країні проживає 1,3 млн. українців. Я є уродженець України, тому наш інтерес є Україна», – говорить Тарас Паславський.

 

Канада – відкритий партнер для України, готова допомогти, але й українцям потрібно бути активнішими, намагається донести нам цей меседж пан Тарас. Аерокосмічна галузь стрімко розвивається, якщо є попит на певну продукцію, то будуть і пропозиції. Зараз Харківське авіапідприємство могло би зайняти свою нішу на канадському ринку. Але для цього необхидно провести тяжку роботу з удосконалення власного продукту.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues