180214 0З 2015 року у Збройних Силах тривають організаційні зміни, що передбачають застосування в охоронних системах засобів протиповітряної оборони, засобів РЕБ і кінологів та створення нових підрозділів. Завдяки цьому система забезпечення живучості баз, складів і арсеналів поступово виходить на якісно інший рівень.

 

 

Про це 13 лютого під час брифінгу повідомив начальник Центрального управління безпеки військової служби Збройних Сил України полковник Микола Швець.

 

 

За його словами, загальна сума коштів, спланованих у відповідності до Програми живучості на період з 1995 по 2015 рік, становила 1 млрд. 452,5 млн. грн, але реальне фінансування за цією Програмою розпочалося лише з 1999 року, і до подій 2014 року коливалася на рівні від 10 до 39 відсотків.

 

Новина по темі: НА БУДІВНИЦТВО ПІДЗЕМНИХ СХОВИЩ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ БОЄПРИПАСІВ МОУ ПЛАНУЄ ВИТРАТИТИ 10 МІЛЬЯРДІВ

 

— У 2017-му році обсяг фінансування було збільшено в декілька разів, що значно покращило розвиток безпечного зберігання боєзапасу. На 2018 рік передбачено 500 млн. гривень. Основа частина цих коштів буде спрямована на будівництво 15 обсипних залізобетонних сховищ, — зазначив полковник Микола Швець. — Загальний розрахований обсяг фінансування визначених заходів живучості становить близько 7,8 млрд. гривень на період до 2025 року. Виконання запланованих завдань дасть змогу привести стан зберігання боєзапасу до максимально безпечного.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues