180214 gurmou 013 лютого відбулося підбиття підсумків розвідувальної діяльності Головного управління розвідки МО України за 2017 рік. У заході взяли участь секретар РНБО України Олександр Турчинов, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, начальник Генштабу — Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко, начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Василь Бурба.

 

 

— Розвідка в системі оборони країни, особливо тієї, яка воює, відіграє надзвичайно важливу роль, оскільки від успішності її діяльності залежить ефективність основних заходів, що формують обороноздатність держави. Українські розвідники, ризикуючи життям, здобули значний багаж досягнень, який дозволяє говорити про наявність в нашій державі професійного, досвідченого, справді бойового корпусу військових розвідників. І відповідні операції та практичні заходи, які їм вдалося успішно провести торік, є ще одним підтвердженням їхньої надзвичайної фаховості та підготовленості, — наголосив Міністр оборони України Степан Полторак.

 

180214 gurmou 1

 

 

Найкращих офіцерів, які зарекомендували себе як сумлінні та віддані своїй справі фахівці, показали приклад мужності й героїзму, сьогодні було відзначено. Відповідно до Указу Президента України, за проявлені під час служби мужність і героїзм два офіцери ГУР МО України були нагороджені орденом Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеню. Ордени розвідникам вручав секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

 

Новина по темі:НОВА БРОНЕМАШИНА ДЛЯ РОЗВІДНИКІВ БРДМ-НИК ПРОЙШЛА ЗАВОДСЬКІ ВИПРОБУВАННЯ

 

Наказом Міністра оборони України за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України, зміцненні національної безпеки, зразкове виконання військового обов’язку та виявлені при цьому високий професіоналізм, честь і доблесть також було відзначено офіцерів розвідки. Глава оборонного відомства генерал армії України Степан Полторак нагородив розвідників відзнакою МО України «Вогнепальна зброя» — 9-мм пістолетом АПС та побажав розвідникам подальших успіхів та професійного вдосконалення.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues