180213 STOLTENBERG 0Міністри оборони країн-членів НАТО 14-15 лютого ухвалять рішення щодо вдосконалення командної структури Північноатлантичного альянсу. Про це на прес-конференції заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

 

 

Повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

 

"Ми ухвалимо рішення щодо модернізації командної структури НАТО, щоб забезпечити взаємодію 29 націй як єдиної команди – швидко і ефективно. Ми заснуємо нове об’єднане Атлантичне командування. Воно займатиметься захистом морських комунікацій... Я також очікую, що ми ухвалимо рішення про створення командування з підтримки (логістики або матеріально-технічного забезпечення – ред.), щоб покращити швидке переміщення військ і вантажів у Європі", - заявив глава Альянсу.

 

Новина по темі:  МУЖЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ЧЛЕНАМИ КИЇВСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ВІЙСЬКОВИХ АТАШЕ ТА ПОДЯКУВАВ ЗА ДОПОМОГУ «У НЕЛЕГКІ ЧАСИ»

 

Як відзначають у євроатлантичних дипломатичних колах, Атлантичне командування діятиме у США. Командування з логістики буде розгорнуте на території Німеччини.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues