180212 kava 0Україна вдячна країнам-партнерам за змістовну підтримку у боротьбі за незалежність держави та в процесі реформування і розвитку її Збройних Сил, - на цьому 8 лютого під час зустрічі з членами Київської асоціації військових аташе наголосив начальник Генштабу - Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко.

 

 

— У 2017 році продовжувалася трансформація та розвиток Збройних Сил України, незважаючи на всі ті події геополітичного масштабу, які відбувалися в світі. Мені приємно констатувати, що якими б не були спроби Російської Федерації нівелювати наше співробітництво і нашу єдність, ми отримуємо всебічну і, практично, одностайну підтримку від наших партнерів в питаннях захисту нашої незалежності, у нашій принциповій позиції щодо реформування Збройних Сил, — зауважив генерал армії України Віктор Муженко.

 

 

 

Він нагадав, що у січні поточного року очолював делегацію Збройних Сил України, яка взяла участь у заходах в рамках засідання Військового комітету НАТО у Брюсселі. Під час зустрічі в форматі НАТО-Україна голова української делегації проінформував колег з країн-членів Альянсу щодо ситуації на сході України у 2017 році, щодо реформування і розвитку Збройних Сил України, відчув розуміння та підтримку цих процесів.

 

 

Новина по темі: ВІКТОР МУЖЕНКО ТА КУРТ ВОЛКЕР ОБГОВОРИЛИ СИТУАЦІЮ НА СХОДІ УКРАЇНИ

 

— Користуючись нагодою, хотів би висловити слова вдячності особисто вам, урядам ваших країн, керівництву Збройних Сил, народам ваших країн, за ту політичну підтримку і матеріальну допомогу, яку ви надаєте Україні в такий нелегкий для країни час, — звернувся до присутніх на зустрічі іноземних військових аташе генерал армії України Віктор Муженко.

 

180212 kava 1

 

Наприкінці зустрічі начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України вручив подяки військовим аташе Канади, Сполучених Штатів і ФРН за ґрунтовний внесок у процеси трансформації Українського війська та плідне військове співробітництво протягом 2017 року.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues