180112 Malishev 0ДП «Завод імені. В.О. Малишева» вчасно завершив відправку чергової партії моторно-трансмісійних установок для Республіки Пакистан. В подальшому ці комплекти встановлюватимуться на пакистанські бойові машини «Аль-Халід-1».

 


Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Зроблено в Україні.

 

За словами заступника директора комерційного управління ДП «Завод ім. В.О. Малишева» Максима Коновалова, 27 грудня була відправлена чергова партія комплектів моторно-трансмісійних установок для Пакистану.

 

Новина по темі: ЗАВОД ІМ.МАЛИШЕВА ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У РЕМОНТІ ТАНКІВ Т-80УД АРМІЇ ПАКИСТАНУ

 

«Завод Малишева почав поставляти комплекти МТУ в Пакистан в 2016 році, наразі відвантажена вже п’ята партія. На нашому підприємстві знаходиться постійно діюча інспекція із республіки Пакистан, яка разом з нашими фахівцями приймає деталі, що входять в склад комплекту поставки, – зазначає Максим Коновалов. – Моторно-трансмісійні установки представляють собою комплекти, в які входять двигун, трансмісія, системи обслуговування двигуна, система очистки повітря, броньований дах. В подальшому всі ці комплекти встановлюватимуться на пакистанські бойові машини «Аль-Халід-1». Наші фахівці в якості спостерігачів будуть безпосередньо присутні при цьому процесі».

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues