180111 vms zsu 0У центрі підготовки сержантів Військово-Морських Сил ЗС України триває курс розвитку лідерських якостей. Заняття для сержантів морської піхоти проводяться за участі мобільної тренувальної групи морської піхоти США шляхом неформального спілкування та взаємного обміну думками.

 

 

— Вже не вперше ми працюємо з українськими морськими піхотинцями і хочеться відзначити, що не лише ми їх чомусь навчаємо, а й завжди навчаємося самі, — зазначив старшина Корпусу морської піхоти США в Європі та Африці сержант-майор Уільям Фрай. — Обмін вміннями та навичками має велике значення, особливо враховуючи те, що всі присутні сержанти мають бойовий досвід, — додав він.

 

За словами головного старшини бригади морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України, подібні заходи мають виключно позитивний характер, адже сержант у своєму підрозділі має бути не лише командиром, він повинен бути лідером.

 

Новина по темі: КОМАНДУВАННЯ ВМС ПЛАНУЄ СТВОРИТИ ЩЕ ОДНУ БРИГАДУ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ

 

Варто зазначити, що проведення таких курсів планується на постійній основі.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues