180111 latvia 00В рамках програми розширення сил територіальної оборони “Земесcардзе”(з латвійської – “Охорона краю”) Латвії у населеному пункті Латгале планується протягом п’яти років розмістити постійний підрозділ 3-ї Латгальскій бригади.

 

 

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на Латвійське радіо.

 

“Земесcардзе” було створене одразу після набуття незалежності Латвії як добровільне воєнізоване громадське формування самооборони, на сьогодні воно є основою захисту сухопутної території країни й важливою складовою частиною Національних збройних сил Латвії.

 

Воно складається з трьох бригад, до складу кожної з яких входить по 3-4 піхотних батальйони, а також підрозділ забезпечення, штаб та артилерія.

 

180111 latvia 0

 

 

Окрім постійних військових (до 1 тис осіб), до неї також входять і значна кількість резервістів (понад 10 тис осіб) – замеcсаргів. Середній термін служби замессарга складає 8 років.

овина по темі: У БАЛТІЇ ЗАВЕРШЕНО ФОРМУВАННЯ 4-Х БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИХ ГРУП НАТО

 

Військові навчання батальйонного рівня у “Земесcардзе” відбуваються щоквартально, тактичні тренування у резервістів що-вихідних.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues